آژانس های مسافرتی

شهر استانبول دارای اماکن توریستی بسیار زیادی از خرابه های تاریخی، قصرها و مسجدهایی با شهرت جهانی است همچنین تعداد مراکز خرید و بازارها در استانبول بسیار زیاد می باشند. مسافرانی که قصد خرید بلیط سیستمی را دارند میتوانند مستقیماً از شرکتهای هواپیمایی بلیط هواپیما خارجی خود را تهیه کنند. اما هر ایرلاین در یک مقصد مورد نظر فعالیت میکند و بلیط سیستمی مسیر پروازی خود را میفروشد. قبول دارند. لذا گردشگران و مسافران تور اروپا و سایر تورهای خارجی میبایست در مورد اطلاعات واکسیناسیون کشور مقصد خود اطلاعات کافی داشته باشند. آژانس مسافرتی سلام پرواز نیز به عنوان یکی از آژانسهای معتبر در حوزه سفر به اروپا سعی دارد تا رضایت خاطر مسافران خود را با ارائه اطلاعات کامل مربوط به پروتکلهای پذیرش مسافران تور اروپا و سایر تورهای خارجی جلب نماید. تا شصت روز قبل از شروع پرواز تغییراتی در قیمت بلیط ها اعمال نمیشود و شما باید کمتر از این مدت تعیین شده به سراغ خرید بلیط هواپیما بروید. در ایران هم که روزهای تعطیل پنجشنبه و جمعه هستند، این اختلاف قیمت میان روزهای دیگر وجود دارد. استانبول، دبی، بانکوک، تفلیس، ایروان، آنکارا و غیره از جمله مسیرهایی هستند که بلیط چارتری خارجی آنها وجود دارد. «سیت چارتر» اصطلاح دیگری است که در خصوص شرایط چارتری وجود دارد.

اما در زمانی که از شدت مسافران بنابر دلایلی کاسته میشود؛ چارترکننده برای آنکه صندلی پیش خرید کرده را به فروش برساند؛ قیمت بلیط چارتری را کاهش میدهد. بلیط سیستمی کمتر دچار نوسان قیمتی میشود؛ اما در زمانهای نزدیک به پرواز شاهد افزایش قیمت آن هستیم. بلیط سیستمی بهصورت مستقیم توسط شرکتهای هواپیمایی قیمتگذاری میشود. بلیط چارتری به این روش فروخته میشود که یک آژانس مسافرتی اقدام به اجاره تمام صندلیهای یک هواپیما در یک مسیر مشخص میکند. در ابتدا بهتر است با انواع بلیط هواپیما خارجی آشنا شویم تا فرق هریک مشخص شود. یکی از فیلترهای دیگر صفحه آژانس های مسافرتی، فیلتر انواع مجوز است، شما می توانید انواع مجوزهای بند الف پرواز یا بند ب تورگردانی یا بند پ زیارتی یا قطار را فیلتر کنید و در مقابل هر نوع مجوز تعداد آژانس هایی که تا کنون وارد سیستم شده اند در داخل پرانتز مشخص شده است.فیلتر بعدی آژانس های هواپیمایی ، فیلتر نوع فعالیت است که می تواند روزانه یا شبانه روزی باشد و منظور از روزانه این است که از صبح تا عصر فعالیت دارد و شبانه روزی یعنی در تما 24 ساعت شبانه روز ، آژانس مسافرتی دایر است. بازدید چشمگیر و فوق العاده ای که در سال های اخیر از سایت لحظه آخر صورت گرفته بسیاری از آژانس های مسافرتی را مجاب کرده تا برای بستن قرارداد پیش قدم شوند و بتوانند تبلیغات خود را در آن انجام دهند.

ممکن است شما نیز نظیر پرسش های زیر را در خصوص انتخاب مناسب ترین آژانس مسافرتی تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، یا هر شهر دیگری داشته باشید. این انتخاب مطلق نیست، بلکه نسبی است. لازم به تذکر است که ردیف های فوق صرفا بهترین آژانس هواپیمایی تهران را معرفی نمی کنند، بلکه شامل بهترین آژانس های مجری تورهای داخلی و ایرانگردی در سراسر ایران می باشد. آژانس بند پ – دفتر خدمات زیارتی که در زمینه ثبت نام ، تنظیم و انجام مسافرت های زیارتی به داخل و خارج از کشور ، ذخیره مکان و هر گونه خدمات زیارتی با رعایت قوانین و مقررات حج و زیارت فعالیت می کند. در مواردی که پروانه دفتر خدمات مسافرتی لغو شود دارنده پروانه باید ظرف مدت ده روز از تاریخ ابلاغ تصمیم قطعی لغو مجوز را به وسیله پست سفارشی یا حضور به مرجع صدور مجوز مسترد نماید. برخی از مسیرهای پرواز بهعلت حجم بالای مسافر در زمانهای گوناگون دارای بالاترین حجم بلیط چارتر خارجی هستند. کشورهای اروپایی دارای پتانسیلها و جذابیتهای فراوانی برای گردشگری و مسافرت بوده لذا افراد زیادی خواهان سفر با تور اروپا به این کشورها هستند به همین خاطر رفع محدودیتهای کرونایی برای سهولت بخشیدن به توسعه گردشگری در این کشورها لازم و ضروری به نظر میرسد.

البته پروتکلها و قوانین مربوط به پذیرش گردشگران در کشورهای مختلف دائما در حال تغییر است که نمونه آن پذیرش واکسن سینوفارم از سوی 30 کشور در سال 2020 بوده ولی هماکنون گفته میشود که 72 کشور در سراسر جهان تزریق واکسن سینوفارم را در کشور خود پذیرفتهاند که ایران نیز جزو اولین کشورها برای دریافت این واکسن چینی بود. تعدادی از کشورهای اروپایی و حوزه ویزای شینگن برای برداشتن محدودیتهای رفت و آمد و سهولت بخشیدن به سفر و گردشگری با تور اروپا اقدام به پذیرش مسافرانی که دوزهای واکسن سینوفارم را دریافت کردهاند، کرد. را قبول دارند و تعدادی نیز برای سرعت بخشیدن به برداشتن محدودیتهای کرونایی واکسن سینوفارم را که مورد تائید سازمان جهانی بهداشت بوده پذیرفتهاند. آن را تائید نکردهاند و جلب رضایت این کشورها به تائیدیه آژانس دارویی اروپا وابسته است. در این بین واکسن سینوفارم با عدم مقبولیت در تعدادی از کشورها مواجه شد تا اینکه سازمان بهداشت جهانی بر آن مهر تایید زد و این واکسن نیز در کشورهای مختلف و از جمله تعدادی از کشورهای اروپایی تائید شد. همراه این مطلب باشید تا درباره خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی بهصورت چارتری و سیستمی بخوانیم. شما میتوانید برای خرید بلیط هواپیما خارجی یا اطلاع از قیمت بلیط هواپیما خارجی به سایت چارتر118 مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید