جنگ اوکراین و امیدهای برباد رفته صنعتگردشگری ترکیه – ایرنا

هر ایرلاین با توجه به قوانین موجود خود، شرایط کنسلی و استرداد وجه را برای مسافران فراهم میکند. درصورتی که در مورد شخص حقیقی مدیر فنی و در مورد شخص حقوقی مدیر عامل یا مدیر فنی فوت نماید یا تغییر کند یا محجور شود یا هر یک از شرایط مندرج در این ایین نامه را از دست بدهد به تشخیص مرجع صدور مجوز دارنده مجوز در شخص حقیقی و هیات مدیره در شخص حقوقی موظف است مراتب را تا ده روز به صورت کتبی به مرجع صدور مجوز اعلام نماید و تا سه ماه شخص دیگری را که دارای شرایط مقرر در این آیین نامه باشد به جای مدیر سابق تعیین و به مرجع صدور مجوز معرفی نماید؛ درغیر این صورت مجوز دفتر آژانس مسافرتی لغو می شود. مسلما با دریافت بازخورد بیشتر از جانب شما، به معرفی آنها نیز خواهیم پرداخت. در صورت وجود مشکل از طرف فلایتیو هزینه مازاد توسط ما پرداخت میشود. مثال: کارمندی که به مسافر توضیح میدهد در سنگاپور جویدن آدامس ممنوع است و استفاده از آن جریمه مالی و حتی حبس دارد و اعلام میکند که خود من شاهد آن بودهام ، الگوی گردشگری خوبی برای مسافرش میشود و سفر پیشبینی شده و بهتری را برای مسافرش رقم میزند!

از عوامل تعیین کننده در سقف بار مجاز میتوان به کلاسهای پروازی اشاره کرد که حمل بار مسافران را معین میکند. نرخ کلاسهای پروازی ایرلاینها در قیمت بلیط سیستمی هواپیما تأثیرگذار است و معمولاً هرچه به تاریخ پرواز نزدیکتر میشویم، قیمت آن افزایش میابد. کلاسهای پروازی عامل مهمی در افزایش و کاهش قیمت بلیط هواپیما خارجی محسوب میشود. سپس لیستی از بلیط سیستمی تمام ایرلاینهایی که در این مسیر پروازی فعالیت میکنند برای شما نمایان میشود و میتوانید گزینه مناسب را انتخاب کنید. مسافرانی که بلیط هواپیما خارجی از نوع سیستمی را خریداری کرده باشند، قادر به کنسلی بلیط خود هستند. مسافرانی که کودکان زیر 12 سال همراه دارند و بهدنبال بلیط ارزان هواپیما خارجی هستند؛ بهتر است، بلیطهای سیستمی خریداری کنند. به هر حال، اگر عاملان فروش قیمتی زیر قیمت تورگردان ها اعلام کنند، بر خلاف توافق عمل نموده اند. عوامل زیر بر قیمت بلیط هواپیما خارجی تأثیرگذار است. در پروازهای چارتری قیمت بلیط کودکان با بزرگسالان یکسان است. عمدهترین تفاوت پرواز سیستمی و چارتری در بلیط هواپیما خارجی در نحوه قیمتگذاری و فروش بلیط هواپیما است.

در این زمان بلیط سیستمی کارآمد میشود. توصیه میشود بلیط هواپیمای خود را درپرواز خارجی و داخلی به موقع رزرو کنید. ایرلاینها کودکان را به دو گروه سنتی 0 تا 2 سال و 2 تا 12 سال دستهبندی میکنند. همان طور که در بالاتر هم اشاره کردیم فروش بلیط چارتر بر عهده آژانس چارترکننده است و بلیط سیستمی را ایرلاینها و آژانسهای هواپیمایی به فروش میرسانند. چارترکننده بهدنبال سود خود است پس لزومی به ارزان فروشی ندارد. پس برای سفر ارزان بهتر است از کلاس پروازی اکونومی استفاده شود. در بلیطهای چارتری ارسال مشخصات خریدار، دست چارتر کننده است که باید به شرکت هواپیمایی مذکور ارسال کند که گاهی اوقات این اتفاق میافتد که اسامی برخی از مسافران در برنامه پروازی ثبت نمیشود. اگر بهدنبال خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان هستید، پس باید زمانهای کم سفر یا ایام کاهش مسافر را انتخاب کنید. سقف میزان بار مجاز در هر ایرلاین متفاوت است و هریک میزان دلخواهی را تعیین کردهاند.

بهطور مثال در ایرلاینهای داخلی میزان بار مجاز در بلیط هواپیما 20 کیلوگرم است. قیمت بلیط هواپیما برای کودکان به نوع پرواز، کلاس پرواز، کلاس نرخی و مقصد سفر بستگی دارد. مسافران برای خرید بلیط هواپیما خارجی، قاعدتاً از بلیط سیستمی یا چارتری استفاده میکنند. برای خرید بلیط هواپیما برای سفرهای داخلی به بخش پروازداخلی در سامانه آنلاین سام سیر بروید. ساعت پروازی میتوانند بر قیمت بلیط هواپیما خارجی تأثیر بگذارد. مسافران هنگام خرید بلیط، تمام ایرلاینهایی را که در مسیر پروازی مورد نظر، پرواز انجام میدهند را بررسی کنند. اما پیشتر گفتیم که آژانس ققنوس همواره بر استفاده از تکنولوژیهای نوین تاکید داشته است تا بتواند بهترین خدمات را برای همسفرانش ارائه کرده و رضایت حداکثری آنها را جلب نماید. اما این کاملاً باور غلطی است. وب سایت مشهد هتل که یکی از سامانه های آنلاین آژانس مسافرتی شهریار گشت می باشد تخصصی ترین سایت اینترنتی رزرو هتل و هتل آپارتمان و تور در مشهد مقدس می باشد که تنها هتل ها و هتل آپارتمان های دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری و نیز هتل ها و هتل آپارتمان هایی که حد نصاب کیفی را از کارشناسان و مهمان قبلی این سایت کسب کرده اند به نمایش میگذارد. برای تماشای این همه زیبایی فقط نیازمند به رزرو تور آنتالیا هستید تا لذتی از سفرتان ببرید که هیچگاه در زندگیتان تجربه نکرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید