راهنمای خرید هارد دیسک اینترنال – سخت افزار مگ

دلیل عدم امکان استفاده از روش زیر روی هر دو نوع دیسک، تفاوت آنها در نحوه ذخیرهسازی اطلاعات است. در مرحله بعدی روی Remove Everything کلیک کرده در ادامه گزینه Remove Files and Clean The Drive را انتخاب کنید. در غیر این صورت باید روش متفاوتی را دنبال کنید. در این حالت میتوان کل ویندوز را روی پارتیشن دوم بک آپ گرفت تا هر وقت ویندوز از کار افتاد یا به مشکل برخورد ظرف کمتر از نیم ساعت آن را با تمام برنامهها و نرم افزارهایش برگرداند. از طرفی با فرمت کردن هارد درایو، سیستم عامل نیز حذف میشود. فراموش نکنید با این کار، دار و ندارتان حذف خواهد شد، پس حتما قبل از اجرای فرآیند از همه فایلهای مهم روی یک هارد اکسترنال، فلش مموری، دی وی دی یا فضای ابری بکاپ تهیه کنید. این روش ایدهآلترین حالت نبوده و زمان بیشتری میگیرد، اما در هر صورت، خیالتان را از غیر قابل بازیابی شدن اطلاعات راحت خواهد کرد. حتی اگر اطلاعات خود را از روی فضای ذخیرهسازی حذف کرده باشید، یک کاربر کنجکاو برای سر کشیدن به زندگی شخصیتان، با استفاده از ابزارهای بازیابی و ریکاوری فایل، موارد حذف شده را اغلب کاملا سالم بیرون خواهد کشید. • یکی دیگر از موارد جلوه تنوع محصول این شرکت است.

عملکرد در همه سیستم عاملهای مایکروسافت حتی موارد جدید همچون ویندوز 10 یکسان است. دوست دارم همه چیزو یاد بگیرم و اونا رو یاد بدم. در موقع خواندن اطلاعات رو بصورت صفر ویک از پلتر دریافت میکنه و در موقع نوشتن اطلاعات رو به صورت صفر و یک وارد پلتر میکنه . به عبارت دیگر برنامهها پیش از آنکه توسط CPU اجرا شوند باید به رم وارد شده و در نوبت بمانند. این شرکت که از کنار هم قرار گرفتن متخصصان کشورهای مختلف تشکیل شده است، در تولید حافظههای رم و هارد دستی بر آتش دارد. اگر دانشجو یا کارمندی هستید که نیاز به نصب نرمافزارهای تخصصی دارید، بهتر است کامپیوترهای با رم ۸ گیگابایتی را خریداری کنید. با توجه به حجم اطلاعات میتوانید از هارد اکسترنال، فلش مموری یا فضای ذخیرهسازی ابری استفاده کنید. با سلام خدمت کاربران عزیز وب سیتی در این آموزش هارد را مورد بررسی قرار می دهیم . برای مثال تولید کنندگانی همچون Western Digital، Hitachi و غیره این برنامهها را تولید کرده و در اختیار خریداران هارد دیسکهای خود قرار میدهند. شاید برای کاربران این سوال پیش بیاید که با وجود سرویس های جدید ذخیره سازی اطلاعات در دنیای فناوری چه لزومی به ارتقاء حافظه داخلی کامپیوتر وجود دارد ؟

Delete کردن فایلها یا خالی کردن سطل زباله ویندوز، آنها را معدوم شده برای همیشه تصور نکنید. این سرعت در مشخصات هارد خریداری شده یا بر روی خود هارد نوشته می شود. نیروی محرک این بازوها توسط جریان الکتریکی ورودی به یک سیم پیچ در قسمت پایهای تامین میشود و خبری از موتور استپر نیست. هارد Seagate IronWolf NAS با قیمتی عالی به بازار عرضه میشود. با این کار، عمر حافظه را کاهش خواهید داد. این قطعه میتواند نیروی مغناطیسی مورد نیاز برای اجزای قرار گرفته در بخش قرمز رنگ را تامین کند. اما کیس در کامپیوتر ها فضای زیادی رو برای تجهیزات جانبی در اختیار ما قرار داده و با این حال اگه سایز هارد دیسک ها یک مقداری بزرگتر باشند نه تنها مشکلی پیش نمیاد، بلکه میتونیم خیلی راحت تر اون هارو خنک کنیم تا راندمان کارمون هم بالا تر بره. هاردهای این شرکت در انواع SDD و HDD با ظرفیتهای مختلف عرضه میشوند. نیاز به دست نخوردن سیستم عامل با وجود پاک کردن هارد کامپیوتر برخی مواقع بروز میکند. وقتی یک فایل را حذف میکنید، ناگهان هیچ و پوچ نشده و 0 و 1 مربوط به آن از روی دیسک سخت افزاری پاک نخواهد شد.

به همین دلیل گفته میشود در صورتی که یک سری فایل را به اشتباه حذف کردید، دیگر هیچ تغییری در سیستم شامل حذف فایلهای یا مخصوصا افزودن یک سری اطلاعات جدید ایجاد نکرده و سریعا یک ابزار ریکاوری فایل را اجرا کنید. روزی همچون روزهای قبل، شما کامپیوتر خود را روشن میکنید ولی بجای مشاهده لوگوی معروف ویندوز هیچ چیز نمیبیند. در نتیجه، اگرچه یک فایل را در فایل اکسپلورر یا سطل زباله ویندوز مشاهده نکرده و حتی سیستم عامل، فضای پیشتر در اختیار آن را آزاد نشان میدهد، اما در حقیقت هنوز وجود دارد! اگرچه برای اکثر کامپیوتر های رومیزی ، یک هارد 3.5 اینچی ارجح است. در ابتدای کار یک پنجره هشدار برای یادآوری عواقب کاری که در پی انجام آن هستید، نمایش داده خواهد شد. اگر در پی اعمال یک سری تغییر در فرآیند پیشفرض پاکسازی هستید، از کلیدهای میانبر قرار گرفته در انتهای صفحه استفاده کنید. از یک سو پاک کردن عادی فایلها پیش از قرار دادن سیستم در اختیار فردی دیگر حرکت عاقلانهای نیست، چرا که در این صورت آنها به راحتی قابل بازیابی خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید