رفع مشکل عدم شناسایی هارد اکسترنال در ویندوز

درایو ذخیره سازی (یا هارد دیسک یا درایو حالت جامد) داده های طولانی مدت را برای دسترسی دائمی ذخیره می کند. حتی اگر یک حافظه حالت جامد (SSD) جدید خریداری کرده اید و یا هارد دیسک (HDD) شما از کار افتاده است، باز هم می توان با اندکی خلاقیت کاربردی جدید برای آن پیدا کرد. اگر سیستم شما نسبت به زمانی که برای اولین بار آن را خریداری کرده اید ، کند ، بی پاسخ یا ناپسند به نظر می رسد ، توصیه می کنیم برای بهینه سازی عملکرد بهینه سازی حافظه ، هارد یا هر دو مورد خود را ارتقا دهید. ۳- همانطور که به کار روی فایل خود ادامه می دهید ، یا اگر به برنامه دیگری مانند ایمیل تغییر می دهید ، پردازنده به داده های ذخیره شده دسترسی پیدا می کند که برای اولین بار از شما خواسته شده است ، یا از حافظه پس از انتقال از درایو ذخیره سازی به شما نشان می دهد که چه چیزی را خواسته اید. ۴.سرعت انتقال داده در SATA اکنون به ۶ گیگابایت در ثانیه میرسد، اما در IDE ۱۳۳ مگابایت در ثانیه است. فرمانهای ارسالی از قطعات دیگر را با هارد دیسک هماهنگ می کند تا انتقال اطلاعات به بهترین شیوه ممکن صورت پذیرد.

همانطور که اشاره کردیم هارد دیسک یک قطعه سخت افزاری داخل سیستم های کامپیوتری می باشد که محلی برای ذخیره سازی تمامی داده و اطلاعات دیجیتالی شما به حساب می آید و با توجه به آن تمامی محتوای شما بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ محفوظ خواهد ماند، مگر اینکه در صورت تمایل شخصاً بخواهید برنامه و یا فایلی را از روی آن پاک کنید تا دیگر در دسترس نباشد. یعنی وقتی اطلاعاتی بر روی آنها نوشته می شود در صورتی که نقص فنی برای این قطعه پیش نیاید می تواند همیشه بر روی آن باقی بماند و در هر لحظه ی دلخواه ، در دسترس قرار گیرد. اما اگر قرار است یک سرعت بالا در پردازش را روی لپ تاپ یا سیستم دسکتاپ خودتان داشته باشید باید از هارد های SSD استفاده کنید. به دلیل نحوه دسترسی سیستم شما به داده ها ، سرعت حافظه و هارد شما نقش مهمی در سرعت پردازنده شما در تبدیل داده به انواع مختلف داده ها و استفاده از آن دارد. لازم به ذکر است که میزان حافظه کش نقش بسیار مهمی در سرعت خواند و نوشتن هاردها دارد. در این روش HDD شما در یک محفظه قرار گرفته و به وسیله کابل به USB متصل میشود و در صورت لزوم، انرژی برق مورد نیاز از طریق یک آداپتور تامین میشود.

اما کیس در کامپیوتر ها فضای زیادی رو برای تجهیزات جانبی در اختیار ما قرار داده و با این حال اگه سایز هارد دیسک ها یک مقداری بزرگتر باشند نه تنها مشکلی پیش نمیاد، بلکه میتونیم خیلی راحت تر اون هارو خنک کنیم تا راندمان کارمون هم بالا تر بره. از طرف دیگر کاهش مصرف انرژی و تولید گرمای کمتر نه تنها به افزایش سرعت سیستم کمک کرده بلکه سرعت خالی شدن باتری لپ تاپ را کم و عمر مادربرد را افزایش میدهد. حتی یک بار آنها را جدا کرده و مجدداً وصل نمایید تا مطمئن شوید که مشکل از اتصالات مذکور نباشد. در دیسکهای سخت چند صفحه دیسک جای داده میشود تا دیسک گردان بتواتند به بیش از یک صفحه دستیابی داشته باشد. نخستین تفاوت هارد اکسترنال و اینترنال محل جای گیری آنها است. به عنوان مثال، اگر شما در شناساندن هارد خود به سیستم عامل ویندوز با مشکل مواجه شدید، توصیه ما این است که یک کامپیوتر با سیستم عامل مک پیدا کرده و وضعیت شناسایی هارد اکسترنال را بررسی کنید.

همانطور که میدانید ما هیچوقت نمیتوانیم بگوییم کدام بهتر است و حتما باید آن را بخرید . البته فناوری پشت مسیرهای ذخیرهسازی مغناطیسی و قسمتهای مورد استفاده برای خواندن و نوشتن اطلاعات بیشترین بهبود را تجربه کردهاند و موجب ساخت مسیرهایی نازکتر با چگالی بیشتر شدند که در نهایت ظرفیت کلی هارد دیسکها را افزایش داده است. پی بردیم. امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه این بخش معروفترین برندهای تولیدکننده رم و هارد را موردبررسی قرار میدهیم. اصلا لازم نیست هارد را در کیس کامپیوتر جدید خود قرار دهید، بلکه می توان با تبدیل آن به یک هارد اکسترنال، از فضایش بهره گرفت. کلیک – با توجه به این که هارد درایور خراب باشد یا سالم، می توان کار های مختلفی با آن انجام داد. هنوز هم می توان آن را برای ذخیره اطلاعات به کار گرفت. جدیدترین گوشی آیفون، گوشی آیفون 12 پرومکس است و گوشی آیفون SE، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرومکس هم از دیگر گوشی های آیفون جدید هستند که تا قبل از آیفون 12 به بازار آمدند. این سه مؤلفه با هم کار می کنند تا برنامه و پرونده مورد نظر خود را نمایش داده و تغییرات خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید