قیمت و خرید هارد دیسک کامپیوتر اینترنال نو و دسته دوم

اگر با انجام این کار به نتیجه مورد نظر نرسیدید، بهتر است به تب Drivers رفته و گزینههای به روز رسانی و یا حذف درایور را انتخاب نمایید. دیسک ها با سرعت 7200 دور بر دقیقه و یا 15000 دور بسته به مدل هارد می چرخند و بازویی هدر را به حرکت در می آورد و اطلاعات خوانده ، نوشته ، جابه جا یا حذف می شوند . سرعت چرخش موتور هاردهای اینترنال آبی شرکت وسترن دیجیتال 7200 دور دقیقه است. در پاسخ به این سؤال که ارزان ترین هارد اینترنال وسترن دیجیتال کدام طیف رنگ است؟ هارد Sky Hawk و هارد بنفش وسترن دیجیتال رقبای سرسخت هم هستند. البته هارد هایی در سایزهای 1.8” و 2.5” هم موجود هستند که در لپتاپ و جاهای دیگر استفاده میگردند. استفاده از یک SSD باعث افزایش سرعت سیستم شما شده، اجرا و کپی فایلهای سنگین را سرعت میبخشد و بارگذاری بازیها هم زودتر انجام میشود. ممکن است سوختگی یک هارد در سطح ابتدایی باشد و بتوان با چند روش ساده آن را مرتفع کرد، اما گاهی اوقات نیز شرایط وخیمتر است و در صورت امکان بازگشت به وضعیت قبلی، هزینهها بالاتر از قبل خواهد بود.

تمام سر خواندن / نوشتن به یک بازوی دسترسی واحد متصل شده است به طوری که آن ها نمی توانند به طور مستقل حرکت کنند. کاربران با در نظر گرفتن عملکرد خود می توانند مدل مورد نظر خود را انتخاب کنند و بهره وری لازم را ببرند که در اینجا ما با بحث مختصری در مورد انواع هارد شما را با چگونگی کارکردشان آشنا می سازیم. اگر کابل اتصال هارد اکسترنال از نوع USB Type-C باشد، از هر دو حالت میتوانید آن را به پورت USB کیس یا لپتاپ متصل کنید. بر خلاف هارد اینترنال که در درون دستگاه جای دارد، هارد اکسترنال در خارج از دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و ارتباط آن با دستگاه توسط یک کابل رابط انجام می پذیرد و به پورتی مثل USB یا اترنت متصل می شود. اگر هاردتان را از طریق یک هاب USB به کامپیوتر متصل کردهاید، آن را بدون واسطه و مستقیم به کامپیوتر وصل کنید.

ابتدا باید درپوش هارد با رعایت نکات ایمنی برداشته شده و آن را عاری از گرد و غبار کنیم. برای استفاده در DVR یا دوربین مداربسته، نیاز به صفحهای داریم که از ابتدا تا انتها شروع کند به نوشتن و دوباره از ابتدا تا انتها شروع کند به نوشتن. همانطور که گفتیم اطلاعات هارد در دیسک مغناطیسی ذخیرهسازی میشود و برای تعمیر و امکان بازیابی اطلاعات هارد، حتما باید این قطعه قابل تعمیر و بازیابی باشد. چرا که یک هارد دیسک ضربه خورده در آینده بازهم میتواند دچار مشکل شود و اطلاعات بیشتری از شما با مشکل روبرو خواهد شد. اولین مورد که معروف ترین نوع آن می باشد، اکسترنال است. اولین هارد درایو در سال ۱۹۵۶ توسط IBM و رینالد جانسون ارایه شد. SATA SSD: این نوع هاردها جز اولین نسل هاردهای SSD میباشند. از معروف ترینزیر مجموعه های این وسیله، می توان اکسترنال را عنوان کرد که بسیاری از افراد با آن سر و کار دارند. هرچند راه های نسبتا زیادی برای تعیین نوع هارد دیسک در ویندوز 10 وجود دارد، اما ما سه شیوه اصلی را در اینجا بحث می کنیم. تفاوت اصلی بین هارد (Hard Disk) و رم (RAM) این است که رم برنامه ها و داده های مورد نیاز را به صورت کوتاه مدت و برای دسترسی سریع ذخیره می کند.

درصورتیکه مادربرد شما از این قابلیت پشتیبانی میکند محصولی را انتخاب کنید که از این تکنولوژی بهره میبرد. این وسیله در ظرفیت های مختلفی وجود دارد و می توان آن را بنا به حجم مورد نیاز، تهیه کرد. هارد اکسترنال محصولی می باشد که به عنوان یک منبع ذخیره سازی یا پشتیبان گیری استفاده می شود و می توان آن را محلی برای نگه داشتن فایل های خود، دانست. بدسکتور یک ایراد فیزیکی است که روی سطح هارد ایجاد میشود و نمیتوان آن را مرتفع کرد. اگر دیتایی را ذخیره میکنید که به طور مرتب به آنها رجوع میکنیم، ظرفیت زیادی دارد و سرعت خیلی بالای آن برایمان مهم نیست، از هارد دیسک مغناطیسی یا HDD ها استفاده میکنیم. هارد اینترنال، یک نوع هارد دیسک است که در داخل کامپیوتر قرار دارد. یکی از عمده تفاوت های هاردهای اکسترنال با اینترنال این مساله می تواند باشد که هارد دیسک اکسترنال را می توان از سیستم جدا نمود اما هارد اینترنال معمولاً داخل کامپیوتر قرار می گیرند و قابل جدا شدن نمی باشند. کار با این محصول نیز آسان است و کافی است تنها آن را به لپ تاپ یا کامپیوتر خود متصل نماییم و اطلاعات و داده هایی که لازم است انتقال یابد را به محصول، منتقل سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید