مرکز پژوهشها – آیین نامه تأسیس و نظارت بر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی

ارائه خدمات و امکانات متفاوت در این مسیر را میتوان از اصلیترین فاکتورهای موثر در هزینه تور مشهد از تبریز با قطار دانست. نوع هتل را میتوان از مهمترین فاکتورهای موثر در هزینه تور مشهد از تبریز به حساب آورد. اما ما قبلا هزینه هتلها را پرداخت کرده بودیم». اکنون اما با شروع جنگ در اوکراین، صنعت گردشگری ترکیه از گردشگران روسی و اوکراینی محروم شده است. اسماعیل یتمن، مسئول یکی از این آژانسها میگوید تحریمهای غرب نیز ضرر زیادی به او زده است. آژانسهای گردشگری برای جلوگیری از ضرر و زیانهای احتمالی، ظرفیت باقیمانده را با نرخی به مراتب پایینتر از هزینه تعیین شده اولیه در اختیار علاقهمندان قرار میدهد. این محصول به شما امکان میدهد تا بازدیدکنندگان وبسایت شما به سرعت تبدیل به مشتریان شما شوند. همانطور که میدانید، هواپیما یکی از سریعترین وسایل نقلیهای است که مسافران را در کوتاهترین زمان ممکن به مقاصد دلخواهشان میرساند. به منظور خرید آنلاین بلیط هواپیما در آژانس آهنگ پرواز ساده است، کافیست مبدا و مقصد خود را چه در سفرهای داخلی و یا سفرهای خارجی انتخاب کنید ، سپس اقدام به انتخاب تاریخ دقیق رفت و برگشت خود و تعداد مسافران و انتخاب نوع پرواز (اکونومی یا بیزینس کلاس) نوع ایرلاین پرواز خود را انتخاب نمایید، سپس در مرحله رزرو بلیط ، اطلاعات و مشخصات همراهان خود را وارد نمایید و سپس پس از پرداخت با کارت عضو شتاب در همان لحظه بلیط هواپیمای خود را دریافت نمایید .

این اطلاعات عبارت اند از: تلفن، شهر، تاریخ عضویت، ایمیل و وب سایت آژانس ها. در مواردی که پروانه دفتر خدمات مسافرتی لغو شود دارنده پروانه باید ظرف مدت ده روز از تاریخ ابلاغ تصمیم قطعی لغو مجوز را به وسیله پست سفارشی یا حضور به مرجع صدور مجوز مسترد نماید. استفاده از این تورها بیشتر مناسب افرادی است که ظرف مدت کوتاهی میتوانند مقدمات سفر را آماده کرده و راهی شهر زیبای مشهد شوند. اگر شما هم ظرف یکی دو روز میتوانید چمدانهای خود را ببندید و عازم سفر شوید، پیشنهاد میکنیم با تورهای لحظه آخری تبریز به مشهد همراه شوید. به هر حال آژانس فارا گشت آماده است تا یک سفر رویایی را از تورهای ارزان و لحظه آخری گرفته تا تورهای لاکچری برای شما فراهم کند. شناخت درست شخصیت هر فرد فرآیندی پیچیده و محتاج به تخصص و زمان کافی است. افراد در این دفتر کاملا در زمینه جهانگردی و توریستی تخصص دارند فقط ممکن است هزینه ها اندکی نسبت به 2 دفتر قبل بیشتر باشند.

سفر با اتوبوس هم از دیرباز مورد توجه افراد مختلف بوده است. سفر با اتوبوس علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده از بهترین روشهای مسافرت برای افرادی است که دوست دارند در میان راه و در توقفگاههای مختلف پیاده شوند و زیباییهای مسیر را تجربه کنند. در واقع، آژانسهای گردشگری با ارائه تورهای گوناگون با قیمتهای متفاوت تلاش میکنند رضایت اقشار مختلف مردم را جلب کرده و آنها را به سفر تشویق کنند. این تورها عمدتا با در اختیار گذاشتن بلیطهای VIP تلاش میکنند مسافرت زمینی به مقصد مشهد را برای گردشگران در راحتترین وضعیت امکانپذیر کنند. خبر خوب این است که با توجه به گوناگونی تورهای مسافرتی، امروزه با اندکی دقت و برنامهریزی، همه افراد با هر میزان درآمدی میتوانند براساس استانداردهای منحصر بهفرد خود به این شهر استثنایی مسافرت کرده و اقامت بینظیری را تجربه کنند. با استفاده از تورهای زمینی شما میتوانید مسافرتی مقرون بهصرفه و در عین حال، خاطرهانگیز را تجربه کنید. با استفاده از تور قسطی کلیه کارمندان و بازنشستگان نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی و صاحبان مشاغل بزرگ و کوچک بدون نگرانی از پرداخت هزینههای سفر بهصورت یکجا میتوانند از تعطیلات خود لذت برده و خاطراتی فراموشنشدنی را به عزیزانشان هدیه دهند. پرداخت هزینهها به صورت ریالی و ارزی (بدون نیاز به کارت اعتباری بینالمللی).

اصطلاح لحظهای یا لحظه آخری مخصوص تورهایی است که تا آخرین روزهای مانده به عزیمت هنوز نتوانستهاند ظرفیت خود را تکمیل کنند. ازمیر به عنوان یک مروارید در غرب کشور ترکیه و بندری پر رونق در ساحل دریای اژه به همراه اماکن فرهنگی بسیار به داشتن معماری تاریخی، طبیعت زیبا و فاصله کم خود به شهر اِفسوس (Ephesus) می بالد و سالانه تعداد بی شماری از گردشگران با تورهای ازمیر به این شهر سفر می کنند. صنعت گردشگری ترکیه از حملات تروریستی متعدد در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی و همچنین ناامنیهای سالهای اخیر در دو کشور همسایه، یعنی سوریه و عراق، آسیب فراوانی دیده بود. یعنی همان گامی که مجموعه سیاحتی «GoToSafar» برداشته است. از این روست که عبارت خرید بلیط تورنتو بسیار در گوگل و موتورهای جستجوی مختلف سرچ میشود. نکته مهم اینجاست که برخی از دفاتر مسافرتی عمدتا عامل فروش تورگردان های فوق هستند. این آژانس مسافرتی اصفهان دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری جهت فروش بلیط شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی، از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت برگزاری تورهای انفرادی و گروهی و از سازمان حج و زیارت جهت کارگزاری سفرهای عمره مفرده و عتبات عالیات در اصفهان می باشد. البته، تورهای هوایی هم بسته به نوع پرواز با قیمتهای متنوعی به گردشگران ارائه میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید