مرکز پژوهشها – آیین نامه تأسیس و نظارت بر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی

فلایتیو سامانه اینترنتی خرید بلیط هواپیما, بلیط قطار, بلیط اتوبوس و رزرو هتل در کشور است که پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته را به هموطنان عزیز ارائه میکند. امکان خرید اینترنتی بلیط قطار مانند بلیط قطار رجا, قطار فدک و قطار سفیر از دیگر امکانات این سامانه آنلاین رزرو بلیط است. اگر آنلاین بلیط هواپیما خریداری شود، با داشتن کد تخفیف میتوان بلیط هواپیما خارجی را ارزانتر تهیه کرد. غذاهای محلی شهر قونیه از بلغور گندم و و گوشت بره تهیه می شوند و البته یکی از غذاهای امروزی که در شهر قونیه می توانید بیابید اتلی اکمک (Etli Ekmek) است که شبیه به غذای لهمجون استانبول و پیتزا می باشد. این یک امکان فوق العاده برای تهیه بلیط هواپیما با قیمت مناسب برای مسافران است. از مهم ترین ویژگی ها و مزایایی که خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برای مسافران بوجود می آورد این است که آنها قادر خواهند بود صندلی خود را موقع خرید انتخاب کنند و اگر زودتر اقدام به رزرو و خرید بلیط اتوبوس خود کرده باشند، می توانند بهترین صندلی ها را با توجه به سلیقه و میل خود پیدا کنند. گارانتی بلیط ارزان هواپیما و خرید بلیط چارتر با قیمتی مناسب، مهم ترین ویژگی است که فلایتیو را نسبت به سایر سرویسها متمایز کرده است.

لازم به ذکراست که با خرید اینترنتی 7 بلیط اتوبوس همسفر از مِستربلیط و نگهداری آن ها می توانید به دفتر همسفر مراجعه کنید و یک بلیط رایگان اتوبوس بگیرید. از لحاظ قیمت، عاملان فروش و تورگردان ها بر سر قیمت مشخصی توافق می نمایند. مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه، بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید. با داشتن نمایندگی فروش معتبرترین خطوط هوایی و رزرواسیون هتل ایران و جهان ، آمادگی رزرو بلیط اروپا ، بلیط آمریکا ، بلیط کانادا و هتل های سراسر ایران و جهان را داریم. رزرو بلیت هواپیما خارجی از طریق فلایتیو، با توجه به اینکه نماینده رسمی کلیه خطوط هواپیمایی است، فاقد هزینه و صندلی پرواز شما براساس قوانین ایرلاین از چند ساعت تا چند هفته قابل رزرو شدن است. مسافرانی که قصد یک خرید مطمئن و ارزان را دارند میتوانند با مراجعه به سایت چارتر118 بلیط هواپیما خارجی را ارزانتر از همیشه خریداری کنند. شهر استانبول شهری شلوغ و پر جنب و جوش است که هرگز از حرکت باز نمی ایستد و اگر نیاز به استراحت پیدا نمودید همیشه یک باغ زیبا، چایخانه و کافه و یا یک مسجد بسیار زیبا پیدا خواهید نمو که بتوانید لحظاتی در آن به استراحت بپردازید.

تخفیف همیشه خوب است و همه مردم تخفیف را در مورد هر چیزی دوست دارند! این امر از مهمترین دلایلی است که استفاده از این وسیله را برای همه مسافران دلپذیر کرده است. همچنین برای خرید بلیط اتوبوس VIP نیز می توانید از سرویس ما استفاده کنید. خرید بلیط اتوبوس یکی از رایج ترین و ارزانترین انتخابها برای سفر است؛ چرا که برای هواپیما و قطار نیاز به فرودگاه و ریل است اما اتوبوس نیاز به زیر ساخت زیادی ندارد و قیمت بلیط اتوبوس بسیار ارزانتر است. در برخی از مقصدهای خارجی، انتخاب فرودگاه و فاصله آن تا مرکز شهر، میتواند بر قیمت بلیط هواپیما خارجی مؤثر باشد. برای خرید بلیط اتوبوس میتوانید در همین صفحه شهر مبدا و مقصد خود را وارد کنید. در زمان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می توانید مدل اتوبوس و قیمت را ببینید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. اطلاعات کاملی از ساعت پرواز، نوع پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط قابلمشاهده است. از چند سال پیش اتوبوس های VIP شروع به کار کردند تا سختی سفر کمتر شود و به همین دلیل قیمت بلیط این اتوبوس ها گرانتر از اتوبوس های معمولی است. را با قیمت مناسب خرید کنید. آژانس هواپیمایی سام سیر خرید بلیط هواپیما را برای شما آسانتر کرده و دیگر نیازی به حضور در آژانس هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما ندارید.

فلایتیو بلیط هواپیما ارزان از تمام ایرلاین های داخلی و خارجی را برای شما ارایه می کند. آژانس فهیم گشت خدماتی همچون خرید بلیط آمریکا ، بلیط ارزان پاریس ، خرید بلیط اسپانیا ، بلیط ارزان ایتالیا ، رزرو بلیط آلمان ، رزرو اسیون و خرید بلیط هواپیما برای کانادا ، رزرو و خرید بلیط فرانسه ، خرید بلیط هواپیما برای سفر به اروپا ، بلیط پروازهای داخلی اروپا را ارائه میدهد و نیز امکان خرید بلیط برای کلیه شهرهای آمریکا ، کانادا و اروپا را برای مسافران گرامی فراهم میکند. بنابراین قبل از خرید بلیط اتوبوس به این نکته توجه داشته باشید. که مسافران میتوانند از ارزان بودن بلیطهای این سایت اطمینان حاصل کنند. امکان استفاده از تخفیفهای آنلاین از نکات برجسته دیگر این سایت است. بنابراین، با استفاده از این وسیله نقلیه و بسته به میل خود میتوانید سفری لوکس و پرهزینه یا سفری مقرون بهصرفه را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید