چگونه اطلاعات را هارد به هارد کنیم؟

پس یه کابل ساتا مخصوص هارد کامپیوتر از بازار یا خدمات کامپیوتری بخرید ! حالا که برق هارد تامین شده یه جوری باید اطلاعات روی هارد ریخته بشه یا از هارد خونده بشه دیگه ! ۱-انتقال بالای سرعت اطلاعات در رابط SATA 2 در مقایسه با SATA1 که در بیشترین حد این ارتباط قدر به انتقال ۳۰۰ مگابایت اطلاعات در ثانیه است . گاهی ممکن است به علت نوسانات برق برد هارد دچار سوختگی یا خرابی شود. در این مواقع مشکل ممکن است از درایور نصب شده بر روی لپ تاپ باشد. مجموعه دوراندیش قادر است در ابتدا تمامی اطلاعات هارد شما را با استفاده از تنظیمات ویندوز گفته شده در صفحه رفع مشکل صدای هارد و یا نرم افزارهای Hiren و acronis باز یابی کند و در صورتی که مشکل سکتور هارد شما به گونه ای باشد که این نرم افزار ها پاسخ گو نباشد با استفاده از دستگاه pc 3000 اطلاعات شما را ریکاوری می کند و سپس با استفاده از همین دستگاه مشکلات سکتور و هد هارد شما را شناسایی و رفع می کند. گاهی صدای تق تق از هارد شنیده می شود که می تواند به علت ضربه دیدن هارد و خرابی های فیزیکال از جمله خرابی هد، سیلندر و مدیا باشد.

کوچک ترین ضربه می تواند هارد دیسک را دچار خرابی های فیزیکی کند و شما با مشکلاتی نظیر خرابی هد، سیلندر، تق تق کردن هارد لپ تاپ مواجه شوید. بد سکتور شدن سخت افزاری می تواند به دلایل گوناگونی نظیر ضربه خوردن باشد که قابل ترمیم نیست اما بد سکتور شدن نرم افزاری را می توان به راحتی حل کرد به طور مثال اگر کامپیوتر شما به صورت ناگهانی بر اثر قطعی برق خاموش شود، احتمال اینکه هارد شما در زمان نوشتن اطلاعات خاموش شده باشد زیاد است. بدسکتور های نرم افزاری را به راحتی می توان طبق روش پیشنهادی در رفع مشکل صدای هارد حل کرد اما در صورتی که بدسکتور شدن سخت افزاری باشد بهتر است از کارکردن و فشار بر روی هارد جدا خودداری کرده و به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید. هارددیسکها از شش قسمت تشکیل میشود که بهطور خلاصه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

دستهبندی هارد اس اس دی صحبت خواهیم نمود. هنگامی که شما چندین هارد دیسک را متصل نگه می دارید این موضوع باعث سردرگمی می شود. PGWare SuperRam 7.3.7.2022 نرم افزاری است که سرعت انجام گرفتن فعالیت های مختلف را در محیط سیستم عامل ویندوز تا حد چشم گیری افزایش می دهد. شما میتوانید با کمی تحقیق و جستجو یک هارد با قیمت مناسب و تکنولوزی جدید خریداری کنید ولی فراموش نکنید شما با اینکار به محیط زیست آسیب زده و از طرفی از منابعی که در حال حاضر در اختیار دارید به درستی استفاده نکرده اید. پینهایی که از برچسب PWDIS بهره میبرند، امکان ریست از راه دور هارد دیسک را فراهم میکنند. سلام من نمیدونستم نباید درب هارد کامپیوتر خانگی رو باز کرد… حالا وقتی کامپیوتر خاموش است درب کیس را باز کنید. حالا کامپیوترتان را خاموش کنید. کامپیوترتان هارد اکسترنال را نمیشناسد ؟ چه قطعهای در هارد میسوزد؟

واضح است هر چه تعداد دوربین ها و روزها افزایش یابد نیاز به حجم حافظه بیشتری خواهد بود. این حافظه با دو برابر کردن سرعت حافظه آن را یک گام به سرعت پردازنده نزدیکتر کرد. بد سکتور شدن به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود. در هارددیسک های اکسترنال قابلیت روشن شدن هارد دیسک وجود دارد اما هارد دیسک عمل نمی کند و بوت نمی شود. اگرچه این امکان هم وجود دارد که یک HDD هنوز هم بهعنوان سیستم ذخیرهسازی اصلی در کامپیوترها مورد استفاده قرار گیرد، اما عرف بازار این چنین است که از هاردهای HDD بهعنوان هارد اینترنال ثانویه استفاده میشود. حالت آماده به کار سریع که موجب کاهش هزینه و اندازه بافر های سیستم خواهد شد. هارد دیسک حافظه ای بسیار کم سرعت تر نسبت به رم است ، از این رو برنامه های جدیدی که باز می کنید و به آنان نیاز دارید ، سرعت بسیار کمتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید