چیزهایی که از هارد کامپیوتر نمیدانید

ولی هنوز هم قطعات فیزیکی هارد درایو ارزش دارند. این روزها بسیاری از افراد از سیستمهای ابری برای ذخیره بخشی از اطلاعات خود استفاده میکنند؛ اما همچنان عده زیادی وجود دارند که بهترین بستر برای ذخیره سازی اطلاعات را درایوهای فیزیکی میدانند. قیمت این وسیله مناسب بوده و لازم نیست مقدار زیادی از پول های خود را صرف کنید. ولی اگر نمی خواهید هزینه زیادی انجام دهید، با تهیه یک رزبری پای (Raspberry Pi) قادرید هارد خود را به یک NAS تبدیل نمایید. اگر از هارد اکسترنال ای دیتا و یا درایو اس اس دی اکسترنال ای دیتا استفاده می کنید ما به شما توصیه می کنیم به جای آنکه خودتان دست به کار شوید و قاب هارد را باز کنید – و احتمالا نه تنها مشکل را پیدا نمی کنید موجب بروز مشکلات جدیدی هم می شوید – درایو اکسترنال خود را به یکی از نمایندگی های آونگ برده و از خدمات پس از فروش آونگ بهره مند شوید. اگر هارد شما کار نمی کند و خراب شده است، دیگر نمی توان برای ذخیره سازی اطلاعات از آن استفاده کرد. کلیک – با توجه به این که هارد درایور خراب باشد یا سالم، می توان کار های مختلفی با آن انجام داد.

معمولا افرادی که به طور طولانی مدت با سیستم خود در حال کارند با مشکل بد سکتور شدن هارد یا گرفتگی کولینگ روبه رو می شوند. از آنجا که حافظه و مؤلفه های ذخیره سازی کندتر می توانند باعث ایجاد تنگناها در داده شوند ، بهتر است یک یا هر دو مؤلفه را به روز کنید. اصلا لازم نیست هارد را در کیس کامپیوتر جدید خود قرار دهید، بلکه می توان با تبدیل آن به یک هارد اکسترنال، از فضایش بهره گرفت. پی بردیم. امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد. امیدواریم اطلاعات مختصر مفیدی را در زمینه HDD Hard به شما همراهان گرامی عرضه نموده باشیم و برای اطلاعات بیشتر در زمینه SSD Hard در نوشتارهای بعدی با ما همراه باشید. IBM اولین هاردی که ظرفیت ذخیره سازی یک گیگابایت را داشت در سال ۱۹۸۰ عرضه کرد. محصولی که مشاهده میکنید توسط شرکت سیگیت تولید شده که دارای 2 ترابایت ظرفیت میباشد. این موضوع یک ترکیب ایدهال برای شما خواهد بود، چرا که میتوانید سرعت بالای هارد اینترنال SSD را برای کارهای ضروریتر نگه داشته و از ظرفیت بالای هارد اینترنال معمولی نیز برای فایلهای عکس و فیلم خود استفاده کنید.

هنوز هم می توان آن را برای ذخیره اطلاعات به کار گرفت. حافظه و ذخیره سازی به طور همزمان با پردازنده رایانه (CPU) برای دسترسی و استفاده از داده ها کار می کنند. این سه مؤلفه با هم کار می کنند تا برنامه و پرونده مورد نظر خود را نمایش داده و تغییرات خود را ثبت کنید. چندین دیسک سخت با هماهنگی یکدیگر یک وظیفه را به خوبی انجام میدهند ، انها تغییرات اطلاعات دیجیتال را به صورت یک شکل نسبتا مداوم ذخیره می کنند . هارد دیسک پاسپورتی تنها با یک کابل USB به دستگاه وصل می شود و اندازه آن به ابعاد یک پاسپورت کوچک است. پلاتر موجود در داخل هارد دیسک ها را می توان به عنوان یک آینه کاملا جلا یافته و صیقلی استفاده کرد. معمولاً هرچه فضای ذخیره سازی بیشتر و سرعت بیشتر باشد ، هارد دیسک داخلی گران تر می شود. توجه داشته باشید که هر چقدر عمر هارد درایو ها زیاد تر باشد، احتمال به خطر افتادن اطلاعات موجود در آن بیشتر است. برای بهره گیری از هر یک از ایده های زیر، باید هارد را باز کرده و قطعات آن را از هم جدا کنید. چاقو ها به سادگی و به شکل سحر آمیزی به گیره چوبی می چسبند و ظاهری جالب را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورند.

همچنین می توان از پلاتر به عنوان آینه ای برای علامت دهی استفاده کرد. پلاتر می تواند با بازتاب دادن نور خورشید موقعیت شما را به دیگران نشان دهد. کافی است آن را به دیوار اتاق یا خوابگاه خود متصل کرده و پلاتر را به آن وصل کنید. حتی اگر یک حافظه حالت جامد (SSD) جدید خریداری کرده اید و یا هارد دیسک (HDD) شما از کار افتاده است، باز هم می توان با اندکی خلاقیت کاربردی جدید برای آن پیدا کرد. هارد کامپیوتر یک قطعه ضروری برای کامپیوتر است ، زیرا عملکرد طبیعی آن را تضمین می کند به همین دلیل سایز هارد لپ تاپ و سایز هارد کامپیوتر اهمیت دارد. اگر سیستم شما نسبت به زمانی که برای اولین بار آن را خریداری کرده اید ، کند ، بی پاسخ یا ناپسند به نظر می رسد ، توصیه می کنیم برای بهینه سازی عملکرد بهینه سازی حافظه ، هارد یا هر دو مورد خود را ارتقا دهید. شرکت وسترن دیجیتال از رنگی مشکی برای نشان دادن لوکس، عملکرد خوب و لاکچری بودن محصول خود استفاده نموده است. با استفاده از این آهنربا ها می توانید یک جا چاقوی مغناطیسی جالب برای آشپزخانه خود بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید