20 مورد از بهترین آژانس های مسافرتی ایران: برترین مجریان تورهای داخلی و خارجی

البته در این بین کارمندانی نیز هستند که با توجه به مهارت و سابقه حرفه ای خود هنگام استخدام از آژانس ها تقاضا می کنند که کل دریافتی آنان بر اساس میزان فروش باشد (حقوق پایه دریافت نکنند و فقط از هر فروش پورسانتی دریافت کنند) که در این صورت ممکن است تا حداقل سی درصد از هر فروش را نیز درخواست کنند . در صورتی که تمام یا قسمتی از تضمین، مورد استفاده قرار گیرد مرجع مربوط مراتب را به وسیله نامه به نشانی دارنده مجوز اعلام می کند و دارنده مجوز مکلف است حداکثر تا یک ماه از تاریخ اعلام، تضمین را به میزان مقرر تکمیل نماید. باید ببینید کدام آژانس مسافرتی تهران یا شیراز خواسته شما را برآورده می کند و مجری چه سبک تورهایی است؟ ماده یک این آیین نامه را دارد باید مجوز لازم را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب نماید. وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی حسب مورد نظر مراجع ذی صلاح را در خصوص صلاحیت داوطلبان کسب می نمایند. نداشتن اشتغال دیگر که مانع فعالیت مورد نظر باشد.

در صورتی که شخص حقیقی صاحب مجوز آژانس تمام یا یکی از شرایط مقرر در آیین نامه را بنا به تشخیص مرجع صدور از دست بدهد مجوز وی تا شش ماه معلق می شود و اگر در مدت یاد شده شرایط مورد نظر را فراهم ننماید مجوز آژانس لغو می شود. برخی از آژانس های مسافرتی (تورگردان ها) بسته های تورهایی را طراحی می کنند تا اجرا کنند. دستگاه های مورد استعلام موظفند پاسخ نظرخواهی موضوع این ماده را حداکثر تا پانزده روز اعلام نمایند و عدم پاسخگویی در مدت یاد شده به عنوان موافقت آن دستگاه تلقی می شود. در صورتی که صاحب مجوز آژانس انصراف خود را از ادامه فعالیت به وسیله نامه سفارشی یا ثبت در دبیرخانه مرجع صادر کننده مجوز یا اظهارنامه رسمی اعلام کند و تسویه حساب های لازم انجام پذیرد یا فعالیت یاد شده تعطیل شده باشد، تضمین سپرده شده آزاد می شود. همه ی این عوامل دست در دست یک دیگر داده و سالانه مسافران بسیاری را از ایران و کشورهای دیگر به خود جذب می کند. متقاضی دریافت مجوز آژانس باید نام و نشان دفتر خود را به مرجع صدور مجوز اعلام کند تا پس از تایید مورد استفاده قرار دهد.

این گروه ابتدا با تعدادی محدود از آژانس های مطرح در سطح تهران فعالیت خود را با برگزاری تورهای خارجی آغاز نمود. آژانس مسافرتی شمیران گشت، فعالیت خود را در حوزه خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی در استان تهران با داشتن کادری مجرب و متخصص آغاز نموده است. پس با رفتار کاسبانه در فروش سایر همکاران و خود را خراب نکنید! بازدید چشمگیر و فوق العاده ای که در سال های اخیر از سایت لحظه آخر صورت گرفته بسیاری از آژانس های مسافرتی را مجاب کرده تا برای بستن قرارداد پیش قدم شوند و بتوانند تبلیغات خود را در آن انجام دهند. ت – دفتر موظف است اطلاعات مورد درخواست و گزارش عملکرد فعالیت خود را در مدتی که مراجع مربوط تعیین می کنند ارایه دهد. تلاش ما درآژانس مهرپرواز این است تا بهترین هتل ها و اقامتگاه ها را با بهترین قیمت ها به شما مسافران گرامی ارائه دهیم که در تورهای سال 1400 می توانید از خدمات آن ها بهرمند شوید. جاذبه های بسیاری اعم از تاریخی و فرهنگی در این شهر وجود دارد که موجب شده است گردشگران بسیاری جذب آن شوند.

به دلیل قرارگیری شهر ترابزون در حاشیه دریای سیاه، این شهر دارای صنعت ماهیگیری پررونقی است و این رونق باعث شده است که غذاهای دریایی به غذاهای محلی ترابزون نیز وارد شوند بنابراین در تور ترابزون نوروز 1400 می توانید از این غذاها لذت ببرید. تور زمینی آنتالیا نیز در نوروزهای اخیر متقاضیان زیادی داشته است و به همین دلیل الفبای سفر در کنار تور هوایی، تورهای زمینی آنتالیا ویژه نوروز 1401 را هم ارائه می دهد که این نور توسط اتوبوس های VIP که دارای امکانات خوب و مناسبی هستند. در غیر اینصورت به تشخیص مرجع صدور مجوز برای مرتبه اول مجوز دفتر تا سه ماه تعلیق و چنانچه پس از پایان مدت تعلیق مدارک یاد شده را ارایه ننماید مجوز دفتر لغو می شود. هدف اصلی مدیریت و کارکنان این آژانس مسافرتی آسان سازی و راحتی رزرو برنامه های سفر برای کاربران خود می باشد و با الگو برداری از جدید ترین متد های گردشگری روز دینا در جهت بومی سازی مدرن ترین روش های گردشگری در کشور عزیزمان ایران فعالیت میکند. طرز بیان کارمندی که خود از نزدیک آن مسیر را دیده با کارمندی که فقط طوطیوار توضیحاتی میدهد بسیار متفاوت است و مسافر این را بهخوبی درک میکند!

دیدگاهتان را بنویسید