20 مورد از بهترین آژانس های مسافرتی ایران: برترین مجریان تورهای داخلی و خارجی

راویـس، به عنوان یکی از برترین سامانه های جستجوی پرواز ها، هتل و آژانس مسافرتی، در نظر دارد با ارائه خدمات نوین و با کیفیت، مناسب ترین قیمت ها را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. فرقی نمی کند که تمرکزت روی مقاصد مدرن باشد، یا مقصد های تاریخی، شاید هم دنبال یک تور زیارتی باشی یا این که بخواهی لحظه لحظه ماه عسلت را تبدیل به، به یادماندنی ترین لحظات زندگیت کنی. این افراد کار های نیمه وقت را دوست داشته تا در وقت های خالیشان به علاقه های خود شکل داده و سر و سامان بدهند و آن ها را دنبال کنند . آن ها به نظر آرام می رسند اما در واقع افرادی هستند که دارای روحیه ای پیچیده و فعال اند . این 4 نوع تیپ شخصیتی ؛ مناسب شغل کارمند آژانس مسافرتی می باشد و باید تاکید بر این نکته داشت که مطالب بیان شده در شرح تیپ های ذکر شده به صورت نوشته ای مختصر بوده است .

و از مسافر گفتن و از کارمند انکار کردن . در بسیاری از موارد متصدی این شغل خانم ها می باشند و ساعات کاری این شغل معمولا به صورت تمام وقت است و معمولا کارمند موظف است در ساعات کاری لباس فرم مخصوص آژانس را به تن داشته باشد . آشنایی با زبان های خارجی مانند انگلیسی و بعضا عربی از جمله نیاز هایی است که در این شغل برای تعامل با مسافر و کمک به او لازم است . البته در صورتی که افراد علاقه مند در رشته مرتبط تحصیل کرده و یا دوره های آموزشی این کار را دیده باشند ، در این شغل موفق تر خواهند بود . آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر که در انگلیسی به اختصار faragasht یا fara gasht نوشته می شود، با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان چندین سال است که با هدف ارائه خدمات متنوع، با بهترین کیفیت فعالیت کرده و تا کنون در هزاران سفر با مسافران همراه بوده است. در کدام آژانس مسافرتی تهران به دنبال تورهای طبیعت گردی باشیم؟

آژانس مسافرتی شمیران گشت، فعالیت خود را در حوزه خدمات مسافرتی گردشگری و جهانگردی در استان تهران با داشتن کادری مجرب و متخصص آغاز نموده است. البته این نظر ماست و حاصل تجارب و بازخوردهای مسافرانی که از آنها خدمات مسافرتی دریافت کرده اند. تمایل دارند با افراد پرانرژی کار کرده و با آنها درگیر فعالیت های متنوع شوند . آژانس مسافرتی سلام پرواز ایرانیان با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه گردشگری و ارائه خدمات و محصولات وابسته در پرتو تجربه ، تعهد ، کیفیت و احساس مسئولیت در قبال مشتریان با دارا بودن 38 نفر پرسنل آموزش دیده و دانشگاهی مفتخر است که در سایه الطاف الهی گام های نوینی در ارائه خدمات مختلف برداشته است . آنها آدم هایی آرمان گرا بوده و تمایل دارند فعالیت هایی کنند که رضایت بخش بوده و با ارزش هایی که برایشان مقدس است فعالیت هایشان سازگار باشد . به نظرات و توضیحات دیگران کاری ندارند و بیشتر تجربه هایشان در گذشته برایشان مهم بوده و اهمیت می دهند . محترمانه برخورد کرد و به نظرات دیگران احترام میگذارند و در تشکیل روحیه ی گروهی موفق هستند . آژانس مسافرتی آریانهاد از سال 1387 با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری (وزارتخانه فعلی) آغاز به کار کرد.

وقتی از الگوی گردشگری صحبت به میان می آید ، علاوه بر رفتارهای فردی باید به تجربهی سفر کانتر هم اشاره کرد . آژانس گردشگری ققنوس از ابتدای فعالیت، نماینده فروش رسمی ایرلاینهای معتبر داخلی و خارجی بوده است تا بتواند نیازهای همسفران خود در زمینه خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی را نیز برآورده سازند. برای بهتر کردن رفتار خود با مسافر میتوانید در کلاسهای کوتاهمدت مربوط به آداب معاشرت که معمولا در هتلها برگزار میشود شرکت کنید . مسافر با مشتری زمین تا آسمان تفاوت دارد . با تهیه ی بلیط هواپیما برای دبی شاهد آسمان خراش های زیبا، رستوران های بزرگ، مراکز خرید لوکس و پارک های آبی مهیج خواهید بود. به همین دلیل آژانس ققنوس با معتبرترین آژانسهای گردشگری سرتاسر دنیا در زمینه اجرای تورهای خارجی، انتخاب هتلهای لوکس در مناسبترین نقاط شهرها، رزرو مناسبترین بلیط هواپیما و نیز بکارگیری راهنمایان باتجربه و فرهیخته همکاری دارد و همین موضوع باعث شده تا تورهای گردشگری آژانس هواپیمایی ققنوس زبانزد اهالی سفر و گردشگری باشد. طراحی و اجرای تور نیاز به اطلاعات دست اول، بینش و شناخت نسبت به بازار، دسترسی به خدمات دهندگان و راهنمایان زبده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید